Nabídka práce - VÝVOJOVÝ/Á KREATIVNÍ KONSTRUKTÉR/KA (VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY) - Fryčovice

Volné místo v oboru Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Popis:

A11 a:2/10/2017

Náplň práce našich kreativních konstruktérů v BORCAD cz s.r.o.:

* kreativní tvorba koncepcí pro zcela nové produkty (jsme světový lídr v segmentech zdravotní medicíny a železničních sedadel)

* zpracování koncepčních řešení v 3D

* koordinace stavby prototypů

Požadujeme:

* konstrukční kreativita, výborná prostorová představivost

* SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření (pozice vhodná pro absolventy a zkušené konstruktéry)

* znalost 3D CAD systému (optimálně CREO)

* znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

* Perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti

* Práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu

* Dovolená navíc

* Sick days

* Závodní stravování

* Sportovní a společenské akce (Reprezentativní ples, Sportovní den, Den otevřených dveří)

* Firemní časopis

* Finanční odměny při životních a pracovních jubileích

* Odměnu za dárcovství krve

* Zákonné, odborné a jazykové vzdělání

* Příplatky nad rámec zákona

Další informace naleznete na:

Kontakt viz. výše.

Životopis zaslat e-mailem, osobní schůzka možná po předchozí domluvě - viz výše

Firma:
BORCAD cz s. r. o.
Fryčovice
673
739 45
Fryčovice

Kontaktní osoba:
Lenka Navrátilová
tel: +420 558 640 636
e-mail: navratilova@borcad.cz

Místo práce: Fryčovice

Nástup od: 02.10.2017