Podrobnější hledání

Vyberte města nebo obce kliknutím na počáteční písmeno:

A  B  C  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nebo chcete vyhledávat podle názvu pracovního místa?
Vyhledat »

Volná místa v obci Bouzov

Číšník/servírka

16.11.2017
detail práce »

Pracoviště: Kozov č.p. 7, Bouzov. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení nebo 1 rok praxe v oboru, možnost ubytování v místě. Jedná se o turnusové služby (týden práce - týden volno). Možnost práce na HPP nebo dohodu o provedení práce. Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email! Turnusové služby

Místo: Bouzov

Prodavač/ka

14.11.2017

Pracovní náplň: •obsluha zákazníků •doplňování zboží na prodejně •práce na pokladně •kontrola záruční lhůty a správnosti cen •další práce, související s chodem maloobchodní prodejny Požadujeme: •spolehlivost •chuť pracovat Nabízíme: •stabilní zaměstnání v české společnosti •stravenky v hodnotě 60 Kč •prémie dle obratu prodejny •příspěvek na praní...

Úklidový pracovník

13.10.2017

Pracoviště: Bývalý areál družstvo Klopina, Bouzov. Požadavky: Schopnost úklidu. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Ošetřovatel/ka prasnic v šlechtitelském chovu Bouzov - Podolí

12.10.2017

Místo výkonu práce: Farma Bouzov - Podolí. Zajímavá práce, včetně inseminace prasnic. Požadujeme: dobré pracovní nasazení, schopnost učit se, schopnost pracovat v kolektivu. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod. Práce o víkendech (2x do měsíce). Dobré peněžní ohodnocení. Tarifní mzda: 15.000 Kč. Reálná mzda po zapracování: 26.000 - 31.000 Kč. První kontakt...