Podrobnější hledání

Vyberte města nebo obce kliknutím na počáteční písmeno:

A  B  C  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nebo chcete vyhledávat podle názvu pracovního místa?
Vyhledat »

Volná místa v obci Brněnec

Prodavač/ka v Cukrárně - Pekárně - Bistru

18.07.2018
detail práce »

POŽADAVKY: zodpovědnost, příjemné vystupování a jednání s lidmi, čistota, ochota učit se nové věci NABÍZÍME: slevu na stravu 50%, firemní ošacení, domluvu na pracovní době, domluvu na volnu KONTAKT: telefonicky, e-mailem Dělené směny

Místo: Brněnec

Příprava tkaní

20.06.2018

NABÍZÍME: pracovníka nevyučeného v oboru příprava tkaní zaškolíme, pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, poté na dobu neurčitou, 13. a 14. plat, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně Dvousměnný provoz

Snovač/ka

20.06.2018

NABÍZÍME: pracovníka nevyučeného v oboru snovač/ka zaškolíme, pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, poté na dobu neurčitou, 13. a 14. plat, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně Dvousměnný provoz

Tkadlec/Tkadlena

20.06.2018

NABÍZÍME: pracovníka nevyučeného v oboru tkadlec/tkadlena zaškolíme, pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, poté na dobu neurčitou, 13. a 14. plat, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně Třísměnný provoz

Strojní zámečník

16.06.2018

POŽADAVKY: ukončené střední odborné vzdělání - vyučení v oboru, platný certifikát svářeče (metoda svařování 135 a 138), dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, šikovné ruce, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost NABÍZÍME: zázemí stabilní české společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost odborného a profesního růstu, stravenky...

Řidič/ka - ŘP skup. B

08.06.2018

NÁPLŇ PRÁCE: řidič se specializací na Německo, Francii, Itálii POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B NABÍZÍME: nové řidiče zaškolíme, možnost nadstandardní mzdy - od 25 000,- + diety KONTAKT: telefonicky Pružná pracovní doba

Další volná místa můžete nalézt pomocí vyhledávání volných míst zde.