Podrobnější hledání

Vyberte města nebo obce kliknutím na počáteční písmeno:

A  B  C  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nebo chcete vyhledávat podle názvu pracovního místa?
Vyhledat »

Volná místa v obci Brušperk

Prodavač/ka

14.11.2017
detail práce »

Pracovní náplň: •obsluha zákazníků •doplňování zboží na prodejně •práce na pokladně •další práce, související s chodem maloobchodní prodejny Požadujeme: •spolehlivost •chuť pracovat Nabízíme •stabilní zaměstnání •stravenky v hodnotě 60 Kč •prémie dle obratu prodejny •příspěvek na praní pracovních oděvů •příspěvek na penzijní připojištění •odměny...

Místo: Brušperk

ŘIDIČ-KA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY

08.11.2017

A11 Z:6/11/2017 a:7/11/2017 Jedná se o práci v rámci okr. Frýdek-Místek.Parkování vozidla v Hnojníku. Požadujeme: ŘP skup. C + profesní průkaz + digitální karta řidiče podmínkou, praxi řidiče v kamiónové dopravě podmínkou, bezúhonnost a spolehlivost. Rozvrh prac. doby po-pá v časovém rozmezí 6-18:00, 18-6:00, so+ne vyjímečně, dle potřeb zaměstnavatele,...

PLAVČÍK (DPP)

03.11.2017

A16 (DPP) a:1/11/2017 Podmínkou - platný kurz "Plavčík/Záchranář III". Forma PP vztahu a rozvření pracovní doby - po domluvě. Kontak - e-mailem. Dvousměnný provoz

PRODAVAČ/KA POTRAVIN, LAHŮDEK

02.11.2017

A16 a:1/11/2017 Pro prodejnu - samoobsluhu potravin s obsluhovaným úsekem uzenin přijmeme prodavače/ku. Požadujeme: - příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost. Pracovní doba: - PO-PÁ 5.00-11.00 hod. a 14.00-20.00hod, SO 5.00-11.00 hod., NE 15.00-20.00 hod. - zkušenost v oboru výhodou. Nabízíme: - pracovní poměr - zkrácený úvazek na dobu neurčitou -...

SVÁŘEČ KOVŮ (ZamK)

19.10.2017

A02 (ZamK) 4/1/2017 dvousměnný provoz, svařování kovů, svářečské oprávnění není nutné - základy svařování podmínkou, zaškolíme v průběhu pracovního poměru kontakt - telefonicky, e-mailem - viz výše Dvousměnný provoz