Podrobnější hledání

Vyberte města nebo obce kliknutím na počáteční písmeno:

A  B  C  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nebo chcete vyhledávat podle názvu pracovního místa?
Vyhledat »

Volná místa v obci Popůvky

Pracovník/ce ručního úklidu

13.04.2019
detail práce »

Náplň práce: úklid kanceláří, soc. zařízení, spol. prostor. Pracovní doba: 15.30 - 19.30 hod, pondělí až pátek. Práce možná na zkrácený HPP i DPP. Požadujeme pečlivost, zodpovědnost a dlouhodobou spolupráci. Činnost je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní (pro ně máme 12 000 Kč jako náborový příspěvek a smlouvu na dobu neurčitou)....

Místo: Popůvky

Řidič

06.04.2019

První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně (po předchozí telefonické domluvě) HLEDÁME ŘIDIČE PRO ROZVOZ PIVA PO JIŽNÍ MORAVĚ POŽADUJEME:ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ SKUPINY C+PLATNÝ PROFESNÍ PRŮKAZ PRÁCE OD PO-PÁ( VÍKENDY VOLNÉ) Místo výkonu práce: Popůvky + JmK

Řidič MKD

28.03.2019

První kontakt: e-mailem Náplň práce: řidič MKD, časté jízdy do Itálie, kamiony značky DAF. Požadavky: řidičský průkaz skupiny C+E, karta řidiče, profesní průkaz Pravidelná mzda, základ+diety. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vnitřní obsluha stanice

12.03.2019

První kontakt e-mailem : shell8015@csshell.net Nabízíme příspěvek na stravu Nepřetržitý provoz

12.03.2019

První kontakt: e-mailem (shell8015@csshell.net) Místo výkonu práce: Čerpací stanice Shell Popůvky D1 185 km směr Praha Nepřetržitý provoz

Cukrář/ka

07.03.2019

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky Restaurace provozovaná zaměstnavatelem je zaměřená na tzv. "vysokou gastronomii". Uchazeč o zaměstnání by měl mít praxi s jinou národní kuchyní, než jen českou. Preferujeme znalost ukrajinské národní kuchyně, ruské národní kuchyně, maďarské národní kuchyně, popř. jiné. Znalost anglického jazyka, ukrajinštiny,...