Podrobnější hledání

Vyberte města nebo obce kliknutím na počáteční písmeno:

A  B  C  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nebo chcete vyhledávat podle názvu pracovního místa?
Vyhledat »

Volná místa v obci Pozlovice

Pracovníci ve výrobě lázeňských oplatků

01.10.2019
detail práce »

Náplň práce: výroba lázeňských oplatků a práce s tím spojené - expedice Nejlépe kuchař - pekař, není podmínkou Požadavky: opravdu mít zájem pracovat Výhody: stravné, dopravné, odměny za výkon Dvousměnný provoz

Místo: Pozlovice

26.09.2019

Náplň práce: výroba lázeňských oplatků a práce s tím spojené - expedice Požadavky: zájem pracovat Výhody: stravné, dopravné, odměny za výkon Dvousměnný provoz

Recepční v hotelu

12.09.2019

Hotel, Valašský šenk a Pivní lázně Ogar hledá nové členy teamu na pracovní poměr i dlouhodobější brigádu na pozici RECEPČNÍ/HOTELOVÁ ASISTENT(KA)!! Požadujeme: • Pracovitost a samostatnost • Pokročilá znalost na PC • Komunikativnost s kladným vztahem k lidem • Loajalitu - budeš pravá ruka majitele • Týmovou spolupráci Nabízíme: • Zajímavé...

Kuchař (kromě šéfkuchařů)

10.09.2019

Hotel, Valašský šenk a Pivní lázně Ogar hledá nové členy teamu na pracovní poměr i dlouhodobější brigádu na pozici KUCHAŘ!! Požadujeme: • Pracovitost a samostatnost • Zkušenosti z oboru • Orientace na tradiční, ale i moderní gastronomii • Loajalitu • Týmovou spolupráci Nabízíme: • Zajímavé finanční ohodnocení • Vstřícnost při plánování směn • Přátelský...

Číšník/servírka

09.09.2019

Turnusové služby

Obsluha strojů při výrobě lázeňských oplatků

22.08.2019

Náplň práce: úklid a údržba čistoty při výrobě lázeňských oplatků a práce s tím spojené Výhody: stravné, dopravné, odměny za výkon Dvousměnný provoz